Contabili cerere si oferta

Creat de bogdy, Septembrie 27, 2013, 08:40:46 PM

« precedentul - următorul »

bogdy

Buna am inceput acest topic pentru ca eu personal caut un contabil cu care sa pot sta de vorba, platesc si timpul lui daca se taxeaza, sa ma lamureasca si pe mine cu cateva aspecte legate de contabilitate.

Probabil e si un loc bun pentru contabilii sau firmele de contabilitate care folosesc webgest sa-si prezinte oferta comerciala.

Daca e off forum topicul imi cer scuze si rog adminii sa-l stearga.



Multumesc
  •  

cios

Dacă problemele de lămurit sunt publice, pune-le aici, pe forum, în partea de Contabilitate. Sunt șanse să primești răspunsuri avizate, chiar dacă nu oficiale. Foarte probabil să se fi lovit de aceleași situații și alți utilizatori, și-ar putea împărtăși din experiență.

Dacă ții să stai la un pahar de vorbă cu un contabil bun și abordabil, pot face legătura cu cineva, în Arad.

Cât despre ofertă și tarife ... ar fi subiecte interesante pe forum. Nu cred că se pune problema ștergerii. Se practică asta însă, am văzut, pe forumuri de contabilitate, când vine vorba de programe ...
  •  

bogdy

Sincer sa  fiu as sta la un pahar de vorba cu un contabil. Daca poti sa ma pui in legatura chiar te rog.
  •